Özel İstek Mobilya Tasarım ve Üretimi
Evinizin mobilya ihtiyaçlarını, hayalinizdeki tasarımlar ı gerçeğe dönüştürerek üretiyoruz. Ücretsiz keşif ile gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile Evim Mobilya bir telefon kadar yakınızda!

Banyo Dolabı

Banyo Dolabı

Her evde dikkat çekici bir yer vardır ve buralar güzel döşenmiş yerdir. Aynı durum evlerin banyoları için de geçerlidir. Alan küçük veya büyük olsun fark etmez uyum içinde, derli toplu tasarlanmış bir banyo evden zevk almayı sağlamaktadır. Banyolardaki lavabo, tezgah, fayans, yer döşeme gibi banyo dolabı da banyolar için önemli bir unsurdur. Sabah kalktığımızda yüzümüzü yıkadığımız, tıraş olduğumuz, makyaj yaptığımız önce göze hitap etmelidir. Ayrıca da derli toplu olmalıdır. İşte bu sebeple banyo dolabı fark edilmeyen vazgeçilmezlerden bir tanesidir. Bazıları modern tarzda bir banyo dolabı isterken bazıları geçmişten kopamayıp klasik mobilyalarına uygun bir banyo dolabı isterler. Ekonomik olsun ve işimi görsün diyenlere uygun da düşük maliyetli banyo dolapları mevcuttur.

Banyo dolabı imalatlarımız ile ıslak zeminli alanlarda yeteri kadar malzeme koyabilecek yerler oluşturmaktayız. Isı ve neme dayanıklı malzemelerden üretmiş olduğumuz Ankara banyo dolabı modelleri için mağazamızı veya online internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Firma olarak birbirinden farklı çeşit ve desenlerde birçok banyo dolabı modeli satmamızın amacı her insanın isteklerine cevap verebilmemiz ve beklentilerini karşılayabilmemiz içindir. İster sadece lüks olsun, ister sadece kullanışlı olsun diye alınan bir banyo dolabı imalatımız ve montajımız ile hizmet vermekteyiz.

Firmamızda satılan banyo dolaplarını 3 ana kategoride değerlendirebilirsiniz. Bu dolapların hepsi uzun bir tasarım süreci sonucunda, birtakım dayanıklılık testlerinden geçerek Ankara banyo dolabı olarak imal edilmektedir.

 Ekonomik Banyo Dolapları:

Banyoda dolap koyabilecek yeteri kadar yer yok ise banyo çok geniş değilse uygun fiyatlı bir dolap satın alabilirsiniz. Ekonomik dolap çeşitlerimizi mutlaka görmelisiniz. Bu dolaplar hem alan kısıtlılığına çözüm getirmektedir hem de maliyet açısından çok uygundur. Bu tarz satın alacağınız dolaplar sayesinde yer sıkıntısının üstesinden de gelinecektir. Ekonomik banyo dolabında bizler genelde dayanıklı ve 1. sınıf MDF malzeme üzeri lake tekniği kullanmaktayız. Yine bununla birlikte birbirinden farklı tasarımlarda ekonomik banyo dolabı modellerimiz mevcuttur.

 Lüks Banyo Dolapları:

Özenle tasarlanmış, birbirinden farklı çok kaliteli modeller ve malzemeler kullanılarak üretilmiş banyo dolaplarıdır. Bu dolaplar banyonuzdaki kalabalığı da ortadan kaldırmaktadır. Dayanıklılık ve gösteriş açısından bu dolaplar en iyisidir.

 Ahşap Banyo Dolapları:

Kaliteli, gösterişli ama bir o kadar da ağırbaşlı bir banyo dolabı arayanlar için ahşap banyo dolabı modellerimize bir bakmalısınız. Bu dolaplarda kullanılan işçilik ve tasarım kalitesi oldukça üst seviyededir. Farklı ağaçlardan üretilen ahşap banyo dolaplarında bir banyo dolabının taşıyabileceği pek çok özellik bulunmaktadır. Bu model doğal ahşabın sıcaklığını isteyen ve seven müşterilerimiz için tercih edilecek modeldir.

 

03 Haziran 2018
Banyo Dolabı için yorumlar kapalı
1.433 kez görüntülendi
Etiketler: ,