Özel İstek Mobilya Tasarım ve Üretimi
Evinizin mobilya ihtiyaçlarını, hayalinizdeki tasarımlar ı gerçeğe dönüştürerek üretiyoruz. Ücretsiz keşif ile gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile Evim Mobilya bir telefon kadar yakınızda!

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Evlenenler ve evini yenileyenler için ihtiyaç duyulan tüm mobilya çeşitlerini bünyesinde barındıran Evim Mobilya, her zevke ve beğeniye uygun tasarımlarıyla kaliteyi ayağınıza getirmektedir. İmalattan montaja kadar bütün çalışmaları itina ile yerine getirmekte olan Evim Mobilya, 20 yılı aşkın sürelik deneyimi ile sizlere yüksek standartlarda bir hizmet ortaya koymaktadır.

Birbirinden değişik tasarımlara sahip ürünleriyle mobilyacılık sektöründe lider konumda bulunan firmamız, 1998 yılından bu yana getirmiş olduğu tecrübe ile kaliteyi ayağınıza getirmektedir. Her tarza ve beğeniye uygun tasarımları sizlerle buluşturmakta olan firmamız, son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş birbirinden çeşitli modelleri kullanıma sunmaktadır.

Mutfak Dolabı Hizmetlerimiz

Çeşitli üretim modellerimiz ile birlikte Ankara mobilya firması olarak sizlere modern, şık ve dekoratif mutfak dolapları da sunmaktayız. Mutfaklarınızın tarzına uygun tamamen modern ve çağın gerekliliklerini yakalamış üretimlerimiz mevcuttur. Her müşterimizin isteklerini, taleplerini ve ihtiyaçlarını baz alarak, onlara özel hizmetler sunmaktayız. Ürettiğimiz mutfak dolapların montaj işlemlerini de personellerimiz aracılığıyla biz yerine getirmekteyiz. İster eviniz, ister çalışma alanlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yaptığımız mutfak dolapları çeşitlilik arz etmektedir. Özel cila ve boya kullanarak yaptığımız mutfak dolaplarında renk seçimlerini tamamen müşterilerimize bırakıyoruz. Tek kapaklı ya da çift kapaklı seçeneklerimiz de mevcuttur.

Yatak Odası Hizmetlerimiz

İstenilen her tarzda, her moda akımında yatak odası tasarlamakta ve yatak odasında bulunan tüm mobilyaları yirmi yıllık deneyimlerimiz ile birlikte üretmekteyiz. Ölçüm ve montaj işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır. Yaptığımız yatak odaları garanti kapsamındadır. Herhangi bir sorun yaşadığınızda iletişim adreslerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Montaj işlemlerini gerçekleştirdiğimiz yatak odası hizmetlerimizin yanı sıra aktif olarak vestiyer de üretmekteyiz. Sektör içerisinde öncü olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Özel isteklerinizin tam olarak karşılanmasını aracısız bir şekilde talep ediyorsanız Ankara merkezli firmamıza hepinizi bekliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız. Gerek gördüğünüz takdirde mobilya yaptırmak istediğiniz odalarınızda keşif hizmeti de sunmaktayız. İster minimal ister avangart; ister modern ister klasik olsun. Özel üretimlerimiz tüm talepleri ve istekleri karşılayacak ölçüde hem şık hem de kullanışlıdır. Kullandığımız malzemelerin hepsi dayanıklı ve uzun ömürlü olarak işlev görmekte; sizi estetik açıdan memnun etmektedir.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Bunların dışında oturma grupları, yemek odaları, mutfak dolapları, tv üniteleri, sehpalar, vestiyerler gibi akla gelebilecek birçok mobilya ve aksesuarlar da kısa sürede üretilerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Ürün imalatının yanı sıra her türlü montaj ve kurulum işlemlerini de büyük bir ustalıkla yerine getirmekte olan firmamız, sektördeki en iyi fiyatlar, cazip indirimler ve kampanyalar ile hayal edilen mekanların ortaya çıkarılmasına katkıda bulunmaktadır.