Özel İstek Mobilya Tasarım ve Üretimi
Evinizin mobilya ihtiyaçlarını, hayalinizdeki tasarımlar ı gerçeğe dönüştürerek üretiyoruz. Ücretsiz keşif ile gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile Evim Mobilya bir telefon kadar yakınızda!

Yenikent Mobilya

Yenikent Mobilya

Tv Ünitesi Hizmetlerimiz

 

20 yıllık tecrübemiz ve işini hem bilerek hem de severek yapan Yenikent mobilya firması olarak bizden tv. ünitesi siparişi verebilirsiniz. Evinize ve ofislerinize gelerek gerekli ölçümleri aldıktan sonra sizin için en uygun ve de en ideal tv. üniteleri yapmaktayız. Renklerini ve biçimini siz seçin; biz üretim ve montaj işlemlerini gerçekleştirelim. Montaj işlemlerinin ücretleri üretim fiyatlarına dahildir. Hem şık hem de ekonomik olarak uygun ünitelerin sahibi olmak için bizimle telefon ya da mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

 Mutfak Dolabı Hizmetlerimiz

 

Çeşitli üretim modellerimiz ile birlikte Yenikent mobilya firması olarak sizlere modern, şık ve dekoratif mutfak dolapları da sunmaktayız. Mutfaklarınızın tarzına uygun tamamen modern ve çağın gerekliliklerini yakalamış üretimlerimiz mevcuttur. Her müşterimizin isteklerini, taleplerini ve ihtiyaçlarını baz alarak, onlara özel hizmetler sunmaktayız. Ürettiğimiz mutfak dolapların montaj işlemlerini de personellerimiz aracılığıyla biz yerine getirmekteyiz. İster eviniz, ister çalışma alanlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yaptığımız mutfak dolapları çeşitlilik arz etmektedir. Özel cila ve boya kullanarak yaptığımız mutfak dolaplarında renk seçimlerini tamamen müşterilerimize bırakıyoruz. Tek kapaklı ya da çift kapaklı seçeneklerimiz de mevcuttur.

 

 Yatak Odası Hizmetlerimiz

 

İstenilen her tarzda, her moda akımında yatak odası tasarlamakta ve yatak odasında bulunan tüm mobilyaları yirmi yıllık deneyimlerimiz ile birlikte üretmekteyiz. Ölçüm ve montaj işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır. Yaptığımız yatak odaları garanti kapsamındadır. Herhangi bir sorun yaşadığınızda iletişim adreslerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Montaj işlemlerini gerçekleştirdiğimiz yatak odası hizmetlerimizin yanı sıra aktif olarak vestiyer de üretmekteyiz. Sektör içerisinde öncü olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 

Özel isteklerinizin tam olarak karşılanmasını aracısız bir şekilde talep ediyorsanız Ankara merkezli firmamıza hepinizi bekliyoruz. Size bir telefon kadar uzağız. Gerek gördüğünüz takdirde mobilya yaptırmak istediğiniz odalarınızda keşif hizmeti de sunmaktayız. İster minimal ister avangard; ister modern ister klasik olsun. Özel üretimlerimiz tüm talepleri ve istekleri karşılayacak ölçüde hem şık hem de kullanışlıdır. Kullandığımız malzemelerin hepsi dayanıklı ve uzun ömürlü olarak işlev görmekte; sizi estetik açıdan memnun etmektedir.

04 Kasım 2020
Yenikent Mobilya için yorumlar kapalı
6 kez görüntülendi