Özel İstek Mobilya Tasarım ve Üretimi
Evinizin mobilya ihtiyaçlarını, hayalinizdeki tasarımlar ı gerçeğe dönüştürerek üretiyoruz. Ücretsiz keşif ile gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile Evim Mobilya bir telefon kadar yakınızda!

Makine Dolabı

Makine Dolabı

98 yıldan bu yana Ankara’da hizmet veren firmamız tüm mobilya ürünlerinde kaliteli üretimler yapmaktadır. Mutfak dolabı, atak odası, vestiyer, tv ünitesi, Ankara makine dolabı gibi tüm isteklerinize özel üretimlerle çözümler sunmaktayız. Dolap kullanımı ile evlerinizde ekstra yer açar. Mobilyalarınız, eşyalarınız daha toplu ve düzenli bir kullanım sağlamış olur.

Birbirinden Kaliteli Dolap Seçenekleri

Evlerinizin hemen hemen her alanında dolap modelleri kullanılıyor. Kullandığınız alanda daha derli toplu ve düzenli kullanımlar elde edebilirsiniz. Kullanım alanları ile uyumlu olacak şekilde ölçüler alınmakta ve üretimleri yapılan ürünlerin montajını da sağlamaktayız. Genellikle banyolarda kullanılan bu mobilyalar nemli ortamlarda kullanılabilecek malzemelerde üretilmekte ve uzun süreler boyunca kullanımlar sağlanabilmektedir.

Makine dolabı olarak çamaşır makinelerine uygun bir şekilde hazırlanan alt dolapların yanında deterjanlarınızı ve havlularınızı da toplamak için üst dolap olarak ta takım talep edebilirsiniz. Ya da doğrudan tek kapaklı bütün bir dolap içerisinde makine dolapları üretebiliyoruz. Farklı tasarımlar elde etmek adına malzemeleri farklı renklerde ve özelliklerde seçerek banyolarınız ya da farklı kullanım alanlarınız için şık konseptler elde edebilirsiniz.

Evinize Düzen Getiren Dolaplar

Takım, bütün, tek parça halinde bulabileceğiniz Ankara makine dolabı modelleri evlerinizde temizlik ürünlerinize yer açabilirsiniz. Çamaşır makinelerinin daha derli toplu bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Evimmob Mobilya farklı alanlardaki kullanımlarınıza özel olarak hazırladığı üretimlerinin montajını da yaparak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri getirmektedir. Ürettiğimiz modellerin hem işlevsel, hem de şık görünmesini özen göstermekteyiz. Modern ve yenilikçi tasarımlarımız ile evlerinizde daha fonksiyonel alanlar elde edebilirsiniz.

Banyolar evlerimiz ile doğru orantılı olarak küçülmektedir. Bu alanlarda doğru kullanımlar ile banyolarınızı genişletebilir ve çok daha fonksiyonel, estetik bir hale getirebilirsiniz. Seçilecek banyo dolapları, makine dolapları ile eşyaların yerleştirilmesi doğru tercihler oluşturduğunda alanınızın ferahladığınız görebilirsiniz. Ergonomik tasarımlarla banyolarda görünüm olarak ta istediğiniz konsepti elde edebilirsiniz. Duvara monte edilen dolaplar sayesinde ekstra yer kaplamadan alanınızı genişletebilirsiniz. Kullanım alanlarınızı bu şekilde artırabilir ve mekandan kısmadan istediğiniz fonksiyonelliği elde edebilirsiniz. Evimob Mobilya tüm istek ve taleplerinizde özel ölçülerde kaliteli ve sorunsuz üretimler sağlamaktadır.

03 Haziran 2018
Makine Dolabı için yorumlar kapalı
1.185 kez görüntülendi