Özel İstek Mobilya Tasarım ve Üretimi
Evinizin mobilya ihtiyaçlarını, hayalinizdeki tasarımlar ı gerçeğe dönüştürerek üretiyoruz. Ücretsiz keşif ile gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile Evim Mobilya bir telefon kadar yakınızda!

Ranza

Ranza

Çocuk odası hazırlıkları yaparken ilk önce çocukların sağlığı ve güvenliği düşünülmelidir. Birkaç kardeş olan evlerde hem odada yer kazanmak, hem de görsel güzelliğinden faydalanmak için ranzalar tercih edilmektedir. Evimmob çocuk odaları ve mobilyaları modelleri içeresinde standart ranzalar imal edilebildiği gibi, kişiye özel isteklerin de içinde bulundurulacağı özel Ankara ranza modelleri üretilebilmektedir.

Elbette ki zevk ve fiyat da seçimi de çok önemlidir ama çocuğunuzun rahat hareket etmesi ve güvenle o odada yaşaması adına dikkat edilmesi gerekli birtakım öncelikler vardır. Bunun yanı sıra çocuk odalarının büyüklüğü, konumu, aldığı güneş ve ışık ile havadarlığı da çocuğun sağlığı açısından oldukça önemlidir. Dolayısıyla satın alacağınız Ankara ranza modeli cam önlerini tamamen kapatmamalıdır. Odadaki hava sirkülasyonunun rahat sağlanması gerekir.

 Çocuk Odasının Büyüklüğü, Konumu, Güneş Alışı ve Havadarlığı

Tercihen çocuk odaları güney yönüne konumlandırılmalıdır. Kuzey yönü kışın aşırı soğuk olduğundan çocuk odaları için tercih edilmemektedir. Güney yönü de yazın çok sıcak olabilmektedir. Ama güneş ışığı çocuk için önemli olduğundan daha çok tercih sebebidir.

 Çocuk Odası Mobilyalarından Biri Lambalar

Aydınlatma gündüz mümkün olduğunca güneş ışığı ile yapılmalıdır. Özellikle ranza olan odalar biraz daha karanlık gibi görünse de, doğru konumlandırıldığında ve doğru ışık aldığında ranzaların odaya kattığı güzellik görülebilecektir. Bu sebeple odanın iyi ışık alması tercih edilmektedir. Kullanılan mobilyalar içinde aydınlatma sisteminde ışık seviyesi ayarlanabilir olmalıdır. Bu durum bebeğin gözünü yormamak içindir. Tavandan aydınlatma bu konuda daha güvenlidir.

 Çocuk Odası Mobilyası

Çocuk odasında bulunması gerekenler kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Mobilyaların çeşitliliği ve boyutları odanın büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Genellikle yatak odaya hakim bir yere konulur. Diğer mobilyalar yatağa göre uygun bir yere yerleştirilir. Ürettiğimiz diğer malzemeler ise, istek ve gereksinmelere bağlı olarak elbise dolabı, şifonyer, yatak odası, tv ünitesi ve diğer özel imalatlardır.

Ayrıca odada odanın atmosferine ve odanın boyutuna göre bunlara raf, isim panoları, kapı yazıları, askılar da eklenebilmektedir. Çocuk odası dekorasyonu son derece titizlik isteyen bir iştir. Bunu en sağlıklı ve kaliteli biçimde yapmak için güvenilir, işinde ehil firmalar tercih edilmelidir. Önemli olan malzemelerin kalitesi olup bu konuda en kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunan bir firmayız.

03 Haziran 2018
Ranza için yorumlar kapalı
915 kez görüntülendi
Etiketler: , , ,