Özel İstek Mobilya Tasarım ve Üretimi
Evinizin mobilya ihtiyaçlarını, hayalinizdeki tasarımlar ı gerçeğe dönüştürerek üretiyoruz. Ücretsiz keşif ile gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile Evim Mobilya bir telefon kadar yakınızda!

Vestiyer

Vestiyer

Ankara’ da mobilya sektöründe hizmet veren firmamız piyasaya ilk girdiği günden günümüze kadar geçen 98 yıl içinde bilgi ve birikimlerine katarak ilerlemiş ve bugün ki profesyonel seviyesine ulaşmıştır. Satıştan üretime, üretimden montaja kadar çalışan tüm ekip işinde uzman seviyeye ulaşmıştır. Kişilerin isteği doğrultusunda farklı tarz ve modelleri usta işçilik ile üreten firmamız evinize ya da iş yerinize kadar gelerek aynı ustalık ile istemiş olduğunuz ürünün montajını yapmaktadır.

 Vermiş Olduğumuz Hizmetlerden Bazıları

Tv ünitesi, mutfak dolabı, Ankara vestiyer ve yatak odası gibi ev ya da ofis içinde kullanabileceğiniz mobilyalar üretmekteyiz. Firmamızın sunmuş olduğu modellerin yanı sıra müşterilerimizin isteğine bağlı olarak daha farklı modeller de üretmekteyiz. Firmamızın isterseniz, istediğiniz eşyayı kendi standart modellerinden birini yapabilir. Modellerimi size hitap etmez ise kendi istediğiniz modeli firma çalışanlarımız ile paylaşabilirsiniz. Yapımını istediğiniz mobilya bir tv ünitesi, mutfak ya da banyo dolabı olabilir. Ayrıca firmamız yalnızca iş yerlerine ya da yalnızca evlere hizmet veren firmalardan biri değildir. Firmamız hem iş yerleri için hem de evler için aynı hizmeti sunmaktadır.

 Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1- Neden Evimmob mobilyayı tercih etmelisiniz? Çünkü 98 yıllık bir birikime sahibiz. Edindiğimiz bilgi ve birikimler sayesinde ödeyeceğiniz paranın karşılığını veren mobilyalar üretmekteyiz.

2- Mobilya üretiminde kullandığımız malzemeler günümüzde kullanılan mobilyaların en iyisidir. Siz de kaliteli mobilyalara sahip olmak istiyorsanız; Evimmob mobilyayı tercih etmelisiniz.

3- Firmamız her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Seçiminiz de etkili olacak bir konuda budur.

4- Sipariş alma, üretim ve montaj bunların hepsi tek bir firmada toplanmıştır. Bu da müşteriler için bir avantajdır. Herhangi bir aşamada bir sorun ile karşılaşıldığı zaman kısa süre içinde sorun hallolur.

5- Firma çalışanlarımız en alt seviyede çalışan kişiden en üst seviyedeki yöneticisine kadar işinde uzman konumundadır.

Yukarıda sayılanlar ve daha fazlası kısaca bir mobilya firmasında aradığınız her şeyi Ankara vestiyer Evimmob firmamızda bulabilirsiniz. Eşyalarınızı yenilemek ya da değiştirmek istiyorsanız; hiç vakit kaybetmeden bir an önce firmamıza uğramalısınız.

03 Haziran 2018
Vestiyer için yorumlar kapalı
896 kez görüntülendi
Etiketler: ,