Özel İstek Mobilya Tasarım ve Üretimi
Evinizin mobilya ihtiyaçlarını, hayalinizdeki tasarımlar ı gerçeğe dönüştürerek üretiyoruz. Ücretsiz keşif ile gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile Evim Mobilya bir telefon kadar yakınızda!

Yatak Odası

Yatak Odası

Mobilyanın Başkenti Evimmob

Birbirinden değişik tasarımlara sahip ürünleriyle mobilyacılık sektöründe lider konumda bulunan firmamız, 98 yılın getirmiş olduğu tecrübe ile kaliteyi ayağınıza getirmektedir. Her tarza ve beğeniye uygun tasarımları sizlerle buluşturmakta olan firmamız, son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş birbirinden çeşitli modelleri kullanıma sunmaktadır.

En Kaliteli Malzemelerden Üretimler

           Ankara yatak odası arayışında olanların ihtiyaç duyduğu tüm mobilyaların kolaylıkla bulunabildiği geniş ürün kategorimizde, ceviz, meşe, ardıç, kayın, gürgen gibi ağaçlardan elde edilen avangarde modellerimiz ilk sırada yer almaktadır. İstenilen standartlarda ölçü ve kalınlıkta sünger yapısına sahip olan bu ürünler, ortopedik yapıları sayesinde rahat ve konforlu dinlenme alanları oluşturmaktadır.

Her Zevke ve Beğeniye Uygun Modeller

Yüksek standartlarda üretilmiş olan karyola başlıkları, istenilen renkte ve dizaynda kumaşlarla döşenerek şık ve zarif görünümler kazandırılmaktadır. Leke ve toz tutmayan özellikleri sayesinde temizlik ve bakım sorunu oluşturmayan bu ürünler, sarı, mor, mavi, kırmızı, pembe ve yeşil gibi led ışıklarla desteklenerek gösterişli yapılar sergileyebilmektedir. Avangarde modellerin yanı sıra Country ve Modern çizgilerde tasarımların da yer aldığı üretimler ile Ankara yatak odası imal eden firmalar arasında en iyi hizmeti sunmakta olan Evimmob, bulunulan mekanların dekoratif güzelliklere sahip olmasına öncülük etmektedir.

Son Derece Kullanışlı Tasarımlar

Kıyafetlerin ve eşyaların rahatlıkla sığmasına imkan tanıyan geniş gardrop ve komodinlerden oluşan çok çeşitli mobilya takımlarının yer aldığı üretimlerimiz, farklı açılıp kapanma özelliklerine sahip yapıları ile birçok fonksiyonel kullanım ortaya koymaktadır. Ayrıca oldukça sağlam ve dayanıklı yapıdaki tüm bu ürünler, eşyaların yerinin değiştirilmesi veya taşınma gibi durumlarda çizilme, çatlama, boyaların dökülmesi gibi deformasyonlar oluşturmayarak uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Bunların dışında oturma grupları, yemek odaları, mutfak dolapları, tv üniteleri, sehpalar, vestiyerler gibi akla gelebilecek birçok mobilya ve aksesuarlar da kısa sürede üretilerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Ürün imalatının yanı sıra her türlü montaj ve kurulum işlemlerini de büyük bir ustalıkla yerine getirmekte olan firmamız, sektördeki en iyi fiyatlar, cazip indirimler ve kampanyalar ile hayal edilen mekanların ortaya çıkarılmasına katkıda bulunmaktadır.

03 Haziran 2018
Yatak Odası için yorumlar kapalı
784 kez görüntülendi