Özel İstek Mobilya Tasarım ve Üretimi
Evinizin mobilya ihtiyaçlarını, hayalinizdeki tasarımlar ı gerçeğe dönüştürerek üretiyoruz. Ücretsiz keşif ile gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile Evim Mobilya bir telefon kadar yakınızda!

Yemek Odası

Yemek Odası

Günlük hayatta evlerimizde en çok kullandığımız mobilyalardan bir tanesi olan yemek odası kişilere keyif ve enerji veren bir unsurdur. Bu sebeple de oldukça önemlidir. Yemek odası ve yemek masası hem günlük sofraların hem kutlamaların hem de ziyafetlerin organize edildiği alanlardır. Yemek odaları doğru tercihler yapılarak seçildiği zaman keyifli zamanlar geçirilmektedir. Yemek odası sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği gibi zamanlarda günün her öğününde sizi ve misafirlerinizi ağırlamaktadır.

Firmamızda farklı çeşitlerde Ankara yemek odası takımları mevcuttur. İster kendi eviniz için, ister tanıdıklarınız için misafirlerinize konforu hissettirmek için satın alabilirsiniz. Satın alacağınız yemek odası dekorasyonunda iki temel unsur bulunmaktadır. Bir tanesi renk diğeri ise modeldir. Beğendiğiniz yemek odası takımları montaj dahil size teslim edilmektedir.

 Yemek Odası İçin Eşya Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Yemek odaları iki farklı biçimde dekore edilebilmektedir. İlki özel bir odayı yemek odası haline getirmek, ikincisi salonunu doğru mobilyalar ile ikiye bölerek yemek odası biçimine dönüştürmektir. Yemek masası, sandalyeler yemek odasının vazgeçilmezidir. Bunun yanında bunlara uygun konsol, vitrin, puf, büfe gibi parçalar da tamamen istek ve zevklerinize uygun olarak firmamızda satılmaktadır. Yeni üretilen mobilyalar içerisinde dolap tipli konsolların yerini daha kısa boylu ve daha geniş konsollar almıştır. Küçük alanlarda bile rahatlıkla uygun bir konsol kullanılabilmektedir. Geri kalan eşyalar firmamızdan mevcut yerinize, özel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre seçilebilmektedir.

 Yemek Odası Seçerken Renk Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Genel olarak Ankara yemek odası tercihi yapılırken aydınlık renkler tercih edilmektedir. Yemek odasında turuncu, sarı, mavi, kırmızı tonları gibi insanlarda iştah açan renkler de tercih edilebilmektedir. Ayrıca yemek odası mobilyaları ahşap renkli, country tarzına sahip mobilyalar ise dekorasyonda krem, kırık beyaz, açık kahve gibi doğadan gelen renkler de tercih edilebilmektedir. Doğru renk seçimi ile yaşadığınız odayı, yaşam alanınızı olduğundan daha geniş ve daha ferah gösterebilirsiniz.

En çok seçilen ürünler arasında farklı tasarım ve ahşap dokusu ile dikkat çeken sır yemek odası tasarımı çok sık tercih edilen modeldir. Meşe masası, asimetrik masa ayakları ve modern çizgileri ile style yemek odası da bir diğer çok satılan modeldir.

03 Haziran 2018
Yemek Odası için yorumlar kapalı
1.061 kez görüntülendi